• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Çatı aktarma Eksiz Oluk
    • Arslan Çatı & Eksiz Oluk
    • Eksiz Oluk Yapımı & Çatı akjtarma & Çatı Tamiri & Çatı İzalasyon & Çatı aydınlatma & Çatı Havalandırma & Kiremit - Mebran - Şıngıl - Ondiline Çatı sistemleriyle hizmetinizdeyiz...

Hakkımızda

ARSLAN Çatı & Eksiz Oluk, çatı, oluk, baca ve havalandırma sistemleri alanında hizmet vermektedir. 2005 yılından günümüze, sektörde faal olarak çalışmakta konusunda uzman ekibiyle faaliyetini sürdürmektedir.

FAALİYETLERİMİZ :

1- Çatı sistemlerinin sıfırdan yapılması, çatı tamiri, çatı tadilatı, çatılara şıngıl döşenmesi veya kiremitlerinin yenilenmesi,

2- Bina oluklarının sıfırdan yapılması, olukların değiştirilmesi, eksiz ve boyalı tip olukların montaj edilmesi

3- Kalorifer baca sistemlerinin sıfırdan yapılması, bacaların tadilatı ve yenilenmesi

4- Havalandırma sistemlerinin imal edilmesi, talep edilen yere kurulması veya mevcut havalandırma sistemlerinin tadilatı   alanında faaliyetine devam etmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ : 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

MİSYONUMUZ :

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Müşterilerimizin istek ve doğrultusuna göre hizmet vermekteyiz.Sizlerin talepleri bizlerin güvenilir bir firma olma anlayışı ile mümkündür.

Saygılarımızla
ARSLAN ÇATI & EKSİZ OLUK